Ozimecki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK wspólnie z Gminą Ozimek ogłosili konkurs plastyczny pod tytułem "Ozimek promuje Honorowe Krwiodawstwo". Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły, wykonując piękne plakaty. Pierwsze miejsce w konkursie gminnym zajęła NIKOLA KUCA, a LENA KMIEĆ zajęła trzecie miejsce. Prezes Klubu HDKPCK - pan ADAM KOLMAN wspólnie z dyrektor JEDYNKI - panią MAŁGORZATĄ WRONOWSKĄ dokonali wręczenia nagród i dyplomów naszym wspaniałym dziewczętom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!