W sobotę, 1 października 2021r., zostały rozegrane zawody lekkoatletyczne na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku, która była organizatorem tego sportowego wydarzenia. Były to zawody na szczeblu gminnym, w których wzięli udział nasi uczniowie: KACPER KOWALEWSKI, OLIWIER ZABŁOCKI, TOMASZ BOCIAN, WIKTOR JAKUBIEC, JAKUB SZULC i ŁUKASZ JARCZEWSKI. Opiekunem naszych uczniów była pani VIOLETTA OLIWA.

W swojej kategorii wiekowej klas czwartych, pierwsze miejsce zajął KACPER KOWALEWSKI , a z klasy piatej ŁUKASZ JARCZEWSKI zajął 4. miejsce, tym samym chłopcy zakwalifikowali się na zawody na szczeblu powiatowym, które odbędą się w Dąbrowie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Violetta Oliwa