Kobieta, jak mówią niektórzy, jest ósmym cudem świata! Coś chyba w tym jest! W naszej szkole obchodzony był Dzień Kobiet- chłopcy i panowie składali życzenia i wręczali kwiaty i upominki. Było miło i sympatycznie!

Chłopcy z klasy 3 chcieli umilić Małym Kobietom ich dzień, przygotowali laurki, małe upominki oraz plakat promujący z propozycją gier. Wśród zabaw znalazły się kalambury, wyścig żabek, spacer gazetowy, budowanie kolorowych wieży oraz gluchy telefon pokazywany. Zabawy i śmiechu nie było końca.

Aneta Woźnica

O swoich miłych koleżankach w dniu ich święta nie zapomnieli chłopcy z klasy pierwszej. Poczestowali je słodyczami oraz specjalnie z tej okazji upieczonymi babeczkami. Nie zabrakło również życzeń i wspólnych zabaw, za które dziękujemy!

Wiesława Papkalla