W dniu 10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona  rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie wspólnie o godzinie 11.11 wykonali hymn państwowy w ramach ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania dla Ojczyzny. Następnie uczniowie klasy VII B i VIII B przedstawili montaż wierszy i piosenek nawiązujących do szacunku i miłości dla swojego kraju. Wydarzeniem finałowym było stworzenie za pomocą biało czerwonych kartoników flagi narodowej, co udało się bardzo fajnie i zostało uwiecznione na wspólnym zdjęciu.

Wojciech Kwieciński