Na zajęciach z języka niemieckiego w klasie pierwszej  uczniowie się nie nudzili. Nauczycielka  Sonia Koźlik tym razem wprowadziła interaktywną formę nauki tego języka. Pani Sonia czytała tekst po niemiecku, a bystre dzieciaki układały słówka, które rozpoznawały, słuchając opowiadania o wiośnie. Pierwszoklasiści wspaniale poradzili sobie z tym zadaniem i dokładnie odwzorowali treść opowiadania w formie plastycznej. Była to świetna nauka połączona z zabawą. Na lekcji powstał też króciutki film, z uroczymi, małymi bohaterami, który prezentujemy.

Załączniki: