Tegoroczne świętowanie Bożego Narodzenia uczniowie klas 1-3 rozpoczęli od wysłuchania przepięknej baśni H.CH.Andersena " Dziewczynka z zapałkami" w teatrzyku Kamishibai. Taka forma przedstawienia bajki, bardzo się dzieciom podobała i wysłuchały jej w pełnym skupieniu. W dalszej części przygotowań dzieci wystąpiły w nagraniach, kolęd i życzeń świątecznych oraz noworocznych. Nagrania przyniosły wiele spontanicznej radości.

Klasa 3. przygotowała w tym roku swoją klasę wyjątkowo pięknie. Uczniowie wykonali stroiki na świąteczny stół, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich. W dniu Wigilii klasowej, odświętnie ubrani, odbyliśmy miniwieczerzę wigilijną, wręczyliśmy sobie prezenty oraz odśpiewaliśmy znane i lubiane kolędy. Teraz świąteczne nastroje zaniesiemy do domów, przy okazji przekazując życzenia sąsiadom, którym dzieci wręczą własnoręcznie wykonane kartki. W klasach pierwszej i drugiej, w radosnej atmosferze, uczniowie złożyli sobie życzenia.

Zapraszamy do obejrzenia życzen nagranych przez nasze dzieci- NASZE MAŁE KOLĘDOWANIE- znajduje sie on w załączniku!

WESOŁYCH ŚWIĄT i ZDROWEGO NOWEGO ROKU

Załączniki: