W dniach 13.06 I 14.06 klasy ósme naszej szkoły wraz z nauczycielkami wybrały się na dwudniową wycieczkę klasową, ostatnią w szkole podstawowej do Jarnołtówka. W pierwszym dniu pogoda nie rozpieszczała, przez co nie mogli zdobyć Biskupiej Kopy. Jednakże nie zepsuło im to zabawy, ponieważ wybrali się na dwa spacery po miejscowości, zobaczyli tamę w Jarnołtówku i podziwiali przyrodę w Rerezwacie przyrody Olszak. Wieczorem uczniowie zagrali w różne gry, świetnie się przy tym bawiąc. Drugiego dnia, po śniadaniu, wyjechali do Mosznej, zobaczyć zamek i otaczający go ogród. Oczywiście nie obyło się bez McDonalda, w którym uczniowie zjedli ciepłe i pyszne posiłki, które sprawiły im wiele radości. Wszyscy szczęśliwie i z uśmiechami na twarzy wrócili do domów.

Kacper Sklorz, Antonina Nieświec, Olga Nowara