Z dumą informujemy, że uczniowie naszej zdobyli nagrody i wyróżnienia w ramach projektu „Op@lskie dla podstawówek – zdalna nauczanie zbliża”. To projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, gdzie wpłynęło blisko tysiąc prac  na konkursy plastyczny i literacki. Finalistką w konkursie plastycznym została PAULINA PŁACHTA, która świętowała swój sukces z rodzicami.Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się w Filharmonii Opolskiej.  Natomiast OLIWIA TOMAL otrzymała w tym konkursie wyróżnienie! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym utalentowanym uczennicom!