Nasza szkoła odpowiedziała na apel pani Małgosi Karpińskiej, która organizuje pomoc na granicę. Uczennice klasy 8a z ogromnym zaangażowaniem i z wielką wprawą przygotowały tę ogromną ilość kanapek, które już dziś dotrą na granicę. Produkty dostarczyła pani Karpińska. Z pomocą przyszły również panie z naszej szkolnej stołówki, a ich fachowe rady były bezcenne. W wolnym czasie między zajęciami pomagały również pani Agnieszka Kaczmarek i pani Grażyna Świercz. Jest to przykład jednej z licznych akcji zorganizowanych w naszej szkole na rzecz Ukrainy. Dołączamy nasze gorące serca, słowa otuchy i wsparcia dla walczącej Ukrainy.

Wychowawczyni klasy8A Renata Marciniak