Michał Korniak – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

24 maja 2016 r. w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim. Wyróżnionym uczniom nagrody oraz dyplomy wręczali Opolski Kurator Oświaty Michał Siek i przewodniczący danej komisji przedmiotowej.

Wśród nagrodzonych był uczeń naszej szkoły PSP nr 1 w Ozimku: Michał Korniak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Również nauczycielka, która przygotowywała ucznia do konkursu - Elżbieta Nawrocka,  otrzymała list gratulacyjny z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty. Miłym gestem były także podziękowania przygotowane dla Rodziców naszego laureata. Michałowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Elżbieta Nawrocka

Laureat