20 stycznia odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Nasza „ Jedyneczka” gościła w swoich murach przyszłych pierwszoklasistów- przedszkolaków wraz z rodzicami. Pani dyrektor Danuta Kłysińska przedstawiła ofertę szkoły, następnie zaprezentowali się nasi uczniowie. W programie był występ przygotowany przez kółko taneczne oraz pokaz zumby. Następnie wszyscy goście udali się na zwiedzanie szkoły. Na parterze zobaczyli sale lekcyjne przyszłych klas pierwszych. Potem w salce do gimnastyki korekcyjnej maluchy mogły spróbować swoich sił na różnych sprzętach i przyborach sportowych. Na pierwszym piętrze goście odwiedzili bibliotekę. Wśród przyszłych pierwszaków dużym zainteresowaniem cieszyła się świetlica szkolna, w której mogły się pohuśtać , wdrapać po linie oraz Szkolne Centrum Multimedialne, gdzie poznały możliwości X- boxa i każdy mógł na nim zagrać. Równie ciekawym miejscem była sala komputerowa, w której „młodzi informatycy " zgłębiali tajemnice komputera oraz możliwości pracy z tablicą interaktywną. Była też wizyta w stołówce, gdzie panie kucharki przygotowały pyszne gofry.

Dorota Olearczyk