Gra o Kraków.”

29 lutego 2016 roku bardzo liczna grupa uczniów z klas I-VI naszej Szkoły Podstawowej wzięła udział w widowisku edukacyjnym Gra o Kraków. Prowadzący spotkanie pan Stanisław Sielicki przeprowadził dzieci przez tajniki kolejnego prezentowanego tematu, tym razem podając historię Krakowa. Przedstawienie obfitowało w dużą dozę zabawy, śmiechu i wiedzy o tym mieście. Były legendy o Krakowie, odgadywanie herbów ważnych polskich miast, kolorowe dekoracje, rekwizyty, rywalizacja widzów, souveniry dla najaktywniejszych dzieci i wspólny śpiew. Uczniowie współtworzyli widowisko grając określone role. Przez cały spektakl przyświecało nam dobrze już znane z poprzednich spotkań hasło: "NIE WAŻNE KTO WYGRA, NIE WAŻNE KTO GRA! WAŻNE BY ZABAWA BYŁA NA 102!".

Na zakończenie widzowie brawami podziękowali panu Stanisławowi za wesołe i pouczające spotkanie.

Dudkiewicz Magdalena