KTO ROGALIKA ZJE NA ŚWIĘTEGO MARCINA, TEGO SIĘ GRYPA PRZEZ CAŁY ROK NIE IMA!

Przepyszne rogaliki świętomarcińskie upiekły wspaniałe mamy naszych uczniów. Ta aromatyczna i słodka uczta podobała się po prostu wszystkim! Uczniowie z Kółka dziennikarskiego poczęstowali rodziców, nauczycieli i uczniów. Dzieciaki czekały z niecierpliwością na ...drugą turę! Pomysł tej słodkiej imprezy był pani Anety Woźnicy, od niedawna nauczycielki języka niemieckiego w naszej szkole, a pomogły w tym nieocenione i niezawodne mamy uczniów! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!