Zwycięstwo drużyny z klasy 6 w eliminacjach gminnych Turnieju BRD

11 kwietnia 2016r. w Gminnym Zespole Szkół w Ozimku, odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym, w którym wystartowało 7 drużyn ze szkół podstawowych gminy Ozimek. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Do konkursu przygotowała uczniów nauczycielka - Elżbieta Nawrocka.

Uczniowie naszej szkoły pokonali wszystkich konkurentów i drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku zdobyła

I MIEJSCE w składzie:

Laura Wieszołek