Zakończyły się konkursy przedmiotowe szkół podstawowych, w których wzięli udział uczniowie naszej "Jedynki". Nasi wychowankowie odnieśli spektakularne sukcesy!

We wszystkich konkursach przedmiotowych (oprócz konkursu języka niemieckiego) uczniowie naszej szkoły zdobyli I MIEJSCA W GMINIE OZIMEK!

Z dumą możemy poinformować, że MICHAŁ KORNIAK jest LAUREATEM  Wojewódzkiego konkursu matematycznego, a MARCELINA NIEŚWIEC jest FINALISTKĄ Wojewódzkiego konkursu polonistycznego, w których jako jedyni reprezentowali naszą gminę!

Należy przedstawić także inne wspaniałe sukcesy naszych uczniów:

Gminny konkurs języka angielskiego -  I miejsce - Tomasz Zając

III miejsce - Marcelina Nieświec

Gminny konkurs historyczny -   I miejsce - Marcelina Nieświec

III miejsce - Julia Mikolas

Gminny Konkurs przyrodniczy - I miejsce - Tomasz Zając.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesów!