Akademię z okazji 10-lecia patrnerstwa szkoł - naszej JEDYNKI i Zakladni Skola w Rymarovie w Czechach uświetnili znakomici goście: BARBARA DURKALEC- sekretarz gminy Ozimek, BARBARA KATOLIK- dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, DOROTA KOWALCZYK - dyrektor Gminnego Zakladu Oświaty,  członkowie komisji do spraw partnerstwa międzynarodowego: ALDONA GÓŹDŹ, LESZEK JAREMKO, RYSZARD DRELING oraz MARCIN WIDERA. Przybył także były burmistrz Ozimka, a obecnie dyrektor JuraParku w Krasiejowie - MAREK KORNIAK. Bardzo miło było nam powitać po raz pierwszy w naszych progach delegację z Czech: dyrektora Zakladni Skoly - MIROSLAVA HORKY oraz nauczycieli: PETRĘ MIZOVĄ, KATERINĘ PALLOVĄ i IVO HOFERA. Kółko dziennikarskie i szkolny chór przygotowali krótki program artystyczny, a zebrani mogli zobaczyć prezentację na temat wspólnych 10-lat młodzieży z obu szkół. Natomiast czniowie klas drugich z wychowawczyną MAGDALENĄ DUDKIEWICZ zatańczyli skoczną polkę, do której zaprosili czeskich gości - młodzież z Czech oraz hymn naszej szkoły. A rymarovscy uczniowie przygotowali wesołą wersję czeskiego hitu sprzed lat - JOZINA Z BAZIN- ku uciesze zebranych. Mamy nadzieję, ze przed nami kolejne dziesięciolecia przyjaźni i partnerstwa!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZICOM NASZYCH UCZNIÓW ZA PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE DEKORACYJNYCH CHORĄGIEWEK.