Drugi dzień spotkania z czeskimi kolegami odbył się pod znakiem ruchu i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Relaks poświęcony był nie tylko zabawie, gdyż nasi goście zwiedzili JuraPark, przeszli ścieżkę turystyczną, zobaczyli muzeum "in situ' w Pawilonie Paleontologicznym i kino 5D. Wykonaliśmy też wspólnie wystawę naszych prac, z których jesteśmy bardzo dumni. Ostatnie chwile razem przeznaczone jednak były na współną zabawę, a JuraPark obfituje przecież w fantastyczne atrakcje. To było wspaniałe spotkanie, a przed nami już następne we wrześniu! Do zobaczenia!

Kółko dziennikarskie pod opieką pani Grażyny Świercz