Uczeń bezpieczny, bo mądry, roztropny i grzeczny - to projekt realizowany przy współpracy z Komisariatem Policji w Ozimku oraz Komendą Wojewódzką Policji w Opolu. Działania szkoły w ramach tego projektu koordynuje pani Grażyna Świercz.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku : st.sierż. Ewelina Pielorz i sierż Marcin Brylski spotkali sie z uczniami klas I-VIII naszej szkoły. Tematem było bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych, bezpieczne zachowania podczas zabaw na śniegu i lodzie. Co zrobić, gdy dzieci się nudzą? Na pewno zachować rozsądek i bezpieczeństwo. W starszych klasach policjanci mówili także o wszechoganiającym nas hejcie i złych zachowaniach ludzi. Tłumaczyli młodzieży jaką krzywdę mogą zrobić krzywdzące komentarze w Internecie i jak należy im przeciwdziałać.

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry