Uczniowie klasy 2A rozpoczęli przygodę z LAPBOOKAMI. Dzięki pomocy szkolnej bibliotekarki, dzieci miały możliwość poznania tak wspaniałego, a jednocześnie prostego sposobu opracowywania różnych tematów. My, pilotażowo, wybraliśmy tematykę związaną z naszą pierwszą lekturą, jaką było "Brzydkie kaczątko" H.Ch. Andersena. Pracy było dużo, bo nasz lapbook był ogromny, zrobiony z arkusza brystolu. Jednakże dzieci dzielnie podjęły wyzwanie! Dzięki pracy nas wszystkich zrobiliśmy naprawdę piękny lapbook o "Brzydkim kaczątku"!

Aneta Woźnica i Grażyna Świercz