W tym roku wszyscy uczniowie naszej szkoły głośno przeczytali "Kaczkę Dziwaczkę" Jana Brzechwy. Dla młodszych dzieci była to świetna zabawa, a starsi uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie tę zabawną historię. Rozmawialiśmy także o tym, dlaczego warto czytać oraz przypomnieliśmy cele tej świetnej akcji. Warto dodać, ze uczestniczymy w tej akcji co roku.Okazuje się też, że  tym roku byliśmy jedyną szkołą, która wzięła udział w tej akcji w Gminie Ozimek. A więc , "Jak nie czytamy, jak czytamy"  z Wami!