"Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty ..."śpiewał Marek Grechuta  w swojej znakomitej piosence. W kalendarzu wiosna, za oknem zima i śnieg! Spróbujmy znaleźć pierwsze oznaki wiosny, może dzięki Wam szybciej przyjdzie! Zróbcie zdjęcia pierwszych oznak wiosny podczas spaceru na działkę czy do lasu z rodzicami. Możecie ich poszukać na trawniku przed blokiem, a nawet w doniczce. Zróbcie fajną fotkę i prześlijcie do szkolnej biblioteki. Zdjęcia mogą przysyłać dzieci i rodzice na adres bibliotekapsp1@onet.eu do dnia 1 kwietnia br. Będą też nagrody!

Czekam na Wasze wiosenne pomysły i...wiosnę!   Grażyna Świercz