Kółko dziennikarskie działające w naszej szkole pojechało do nowoczesnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Przygotowaliśmy tam zajęcia czytelnicze dla dzieci z okazji "Święta Pluszowego Misia”. Wszyscy młodzi dziennikarze przygotowali zabawy, tak by nikt z obecnych się nie nudził. Nasza opiekunka, pani Grażyna Świercz przeczytała jedną z przygód Kubusia Puchatka, a my wokół tej opowieści przeprowadziliśmy zajęcia. Były to:  misiowa układanka, zabawa "stary niedźwiedź mocno śpi" , zabawa w "misie i nie misie", misiowa bomba, zgaduj zgadula na temat przyjciół Kubusia. Trzeba było także z zawiązanymi oczami rozpoznać przyjaciół Puchatka. Dzieciom bardzo podobały się te zabawy i każde dziecko z radością otrzymało "misiowy medal". Zrobiliśmy wszystko, aby umilić im ten sobotni dzień. Było to dla nas nie lada wyzwanie, ale poradziliśmy sobie bardzo dobrze!

Natalka Niedźwiedź, Natalka Nowak, Karolina Gryc, Karolina Guzy