Szkolna biblioteka została wyremontowana i powiększkona! Jest w niej więcej miejsca dla młodych czytelników. Powstała strefa przytulania i strefa puf do czytania. Rada Rodziców naszej szkoły ufundowała trzy wielkie i trzy mniejsze różnokolorowe pufy. Uczniowie pomagali przy ich rozpakowywaniu, zabawy i radości było mnóstwo. Teraz bibliotekę odwiedzają młodzi czytelnicy, aby poczytać, pooglądać, poprzytulać misie i zwyczajnie pogadać. Przecież biblioteka - to dobre miejsce dla człowieka!

Serdecznie dziekujemy

naszej wspaniałej RADZIE RODZICÓW,

a szczególnie inicjatorowi -Panu MARCINOWI NAWAROWSKIEMU-

za wspaniały pomysł, zakup kolorowych puf

i stałą troskę o nasze dzieciaki i naszą JEDYNECZKĘ!