Sympatyczne Święto Pluszowego Misia zagościło w naszej szkole na stałe. Uczniowie z wszystkich przynieśli do szkoły pluszowe misie oraz inne pluszowe przytulanki. Dla klas młodszych odbyło się spotkanie w sali gimnastycznej, gdzie zorganizowano wiele konkursów i zabaw oraz  wybrano największego i najmniejszego misia. Na szcególną uwagę załuguje Maciuś Kolaska, który przyniósł swojego ogromnego pluszowego misia oraz Filip Pięta, który zaprezentował najmniejszego misiaczka.

Wszyscy przyjaciele misiów zostali zaproszeni na degustację misiowego przysmaku czyli ciaseczek z miodem, które ufundowała niezawodna Rada Rodziców. Dziękujemy!