W klasie 3b odbył się konkurs czytelniczy w oparciu o książki z poczytnej serii " Biuro detektywistyczne Lassego i Mai". Uczniowie przez kilka miesięcy przygotowywali się do konkursu, czytali książki. Do każdej z dwóch konkursowych opowieści musieli ułożyć pytania. Te pytania zadawali sobie nawzajem na konkursie. Niektórzy uczniowie przeczytali dużo więcej tych opowieści, a potem na konkursie bez trudu zdobywali punkty dla swoich drużyn. Dzieciaki z GRUPY 1 fantastycznie dopingowały swoich zawodników, jednak wygrała GRUPA 2. Gratulujemy!