7 maja 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie działań realizowanych w ramach programu Opolskiego Kuratora Oświaty "Roku Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim, które połączone było z WARZYWIADĄ 2014 – imprezą sportową dla klas I-III szkół podstawowych miasta Opola.

W uroczystości udział wzięli: Barbara Kamińska – członek Zarządu Województwa Opolskiego, Halina Bilik – Opolski Kurator Oświaty, Rafał Rippel – Opolski Wicekurator Oświaty, a także znani opolscy sportowcy: Bartłomiej Bonk, Aida Bella, Jerzy Szczakiel, Wojciech Tyc, Janusz Trzepizur, Krzysztof Plaskota oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół województwa opolskiego.

Nasza szkoła zdobyła tytuł SZKOŁA - LIDER Programu "Rok Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim. Dyrektor szkoły Danuta Kłysińska otrzymała list gratulacyjny za promowanie oraz rozwój kultury fizycznej  i sportu w środowisku lokalnym, a także aktywne włączanie się w program „Rok Szkoły w Ruchu”. Certyfikat podziękowania  wręczyła Pani Halina Bilik - Opolski Kurator Oświaty.

W trakcie trwania imprezy przedstawiciele kuratorium, zarządu województwa opolskiego oraz znani sportowcy zachęcali do spożywania warzyw i owoców rozdając je wśród dzieci, co wzbudziło bardzo żywe reakcje.

                                                                                                                                                        Agnieszka Kaczmarek

 

certyfikat dla PSP nr 1
certyfikat dla PSP nr 1
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry