Chcielibyśmy poinformować po raz kolejny, iż Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało Odznakę Jakości eTwinning Quality Label uczniom klasy VII A i VII B Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku i nauczycielce języka angielskiego pani Alesi Asmushkinie za zrealizowany w bieżącym roku szkolnym projekt „English with friends”

Jednym z  głównych założeń projektu było rozwijanie umiejętności językowych uczniów poprzez komunikację z rówieśnikami, poznanie kultury, zwyczajów i tradycji innych narodów. Przez cały rok szkolny nasi uczniowie wykonywali rozmaite zadania skierowane na doskonalenie umiejętności czytania, pisania, słuchania oraz mówienia w języku angielskim: przygotowywali i rozwiązywali quizy, uczestniczyli w spotkaniach online z uczniami ze szkół partnerskich, wymieniali się kartkami świątecznymi, nagrywali filmiki w których wypowiadali się po angielsku, stworzyli wspólnie międzynarodową książkę kucharską oraz gotowali potrawy z krajów partnerskich szkół.

Brawa dla naszych uczestników z klas VII A i VII B: Lena Kmieć, Bruno Szewczyk, Joanna Wieczorek, Antoni Szczabel, Zofia Barta, Paweł Troszyński, Maja Wierny, Paulina Wiench, Martyna Stonoga, Karolina Poproch, Martyna Kałwak, Magdalena Poproch, Karolina Pudlik.

Alesia Asmushkina

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry