Z dumą informujemy, iż prowadzony w ubiegłym roku szkolnym międzynarodowy projekt językowy pod tytułem "Welcome to my dreamland" otrzymał Europejską Odznakę Jakości eTwinning. Jest to już drugie wyróżnienie na dużą skalę dla tego , ponieważ w czerwcu została przyznana mu Krajowa Odznaka Jakości. Uczestnikami projektu było sześciu uczniów z klasy 8A,  a działania z nim związane prowadzone były w ramach programu eTwinning, zainicjowanego przez Komisję Europejską, pod nadzorem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Polsce. W projekcie wzięły udział szkoły partnerskie z Francji, Turcji, Chorwacji, Macedonii, Armenii, Włoch i Mołdawii.
Idea projektu opierała się na stworzeniu krainy marzeń za pomocą zestawu wspólnych działań. Począwszy od października aż do końca maja uczestnicy projektu wykonywali rozmaite zadania w języku ,dzięki którym nie tylko wzbogacili zasób słownictwa, rozszerzyli zakres wiedzy językowej oraz udoskonalili umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim, ale również poznali nową kulturę oraz tradycje krajów, które reprezentowały szkoły partnerskie.  Jest mi niezmiernie miło, gdyż oznacza to, że Nasza praca z uczniami i Nasza szkoła zostały ocenione jako reprezentujące najwyższy europejski poziom. W związku z tym, nasz projekt zostanie również pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Wielkie brawa i podziękowania za współpracę dla uczniów: Magdaleny Bieniek, Marceliny Nawarowskiej, Kingi Włodarczyk, Bruna Nawary, Oliwiera Nadolnego oraz Macieja Rogowskiego

Alesia Asmushkina

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry