Srebrny Certyfikat SZKOŁA -  LIDER  Programu Przeciwdziałania Wadom Postawy Ciała u Dzieci i Młodzieży w Województwie Opolskim dla PSP nr 1 w Ozimku został odebrany  rąk Wojewody Opolskiego Pana Ryszarda Wilczyńskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty Pani Haliny Bilik przez delegację naszej szkoły. W nagrodę otrzymaliśmy sprzęt sportowy o wartości ponad czterech tysięcy złotych, w tym rower magnetyczny. Uroczystość odbyła się 10 kwietnia w Dobrzeniu Wielkim.

 

Gratulujemy sukcesu szkolnemu koordynatorowi programu, Pani Agnieszce Kaczmarek!!!

 

 

Odbieramy Srebrny Certyfikat
Odbieramy Srebrny Certyfikat
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry