„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych  poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś. Podczas zajęć  dzieci uczyły  się w jaki sposób należy troszczyć o środowisko naturalne, poznały  podstawowe zasady ekologii, dowiedziały się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznały korzyści płynące z ruchu. Zajęcia rozwijały u dzieci kreatywność i samodzielne myślenie oraz pozwalały przyswajać wiedzę poprzez zabawę. Po zrealizowaniu scenariuszy zajęć uczniowie klasy II a otrzymali  certyfikat „Kubusiowych Przyjaciół Natury”.

 

Wiesława Papkalla

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry