Nasze małe ORŁY

30 marca chętni uczniowie klas 2a i 3awzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”, a 20 kwietnia w konkursie „Orzeł Matematyczny”. Celem tych konkursów jest  popularyzacja wiedzy ogólnej, rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz wdrażanie uczniów do intelektualnego współzawodnictwa. Z naszej szkoły swoją wiedzę z innymi uczniami z Polski skonfrontowało czternastu uczniów. W każdym z konkursów uczniowie rozwiązywali test składający się z 21 zadań o różnym stopniu trudności. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki w skali kraju.

Laureaci  konkursów – nasze małe ORŁY

 

„Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” :

Izabela  Rolka – kl.II a

Natalia Gajek – kl.II a

Marcel Stonoga – kl.II a

Zuzanna Knop – kl.III a

 

„Orzeł Matematyczny”:

Izabela  Rolka – kl.II a

Natalia Gajek – kl.II a

Tomasz Kotula – kl.II a

Mykhailo Stetsyk – kl.II a

 

Natomiast nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoły Rozwijającej Talenty.

Gratulujemy!

 

Wiesława Papkalla , Daria Bejm

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry