Karnawał w pełni. Nasi uczniowie doskonale się bawili na corocznej zabawie karnawałowej, którą wspólnie z nauczycielami: Danutą Kinast, Renatą Krzyżowską i Katarzyną Mahari zorganizowała Rada Rodziców. Dzieci klas I-IV poprzebierały sie we wspaniałe stoje. Królewny wygladały naprawdę dostojnie, czarownice tylko troszkę strasznie. Cudne były także inne przebrania dzieci - wesoły tygrysek, kolorowy clown, śliczna kowbojka i kapitalna mumia. Muzykę oraz wesołe zabawy na zabawie prowadził DJ Wasyl, a dzieci bardzo chętnie brały w nich udział. A potem wszyscy ruszyli w tany- księżnicznki, policjanci, tancerki, komandosi - aż żal było kończyć, lecz za rok znowu karnawał!