Dnia 25.10.2017 w naszej szkole zostały zorganizowane przy współpracy z firmą Nutricia, zajęcia dotyczące zdrowej żywności. Dzieci wysłuchały pani dietetyk, która zdradziła sekrety długowieczności, wspólnie ustaliły, co jest dla naszego organizmu zdrowe, a co szkodliwe. Aby nasze zajęcia nie opierały się tylko na słowie, wiemy, że najwięcej dociera do nas przez doświadczanie, dlatego wszystkie dzieci przygotowały samodzielnie i z niewielką pomocą pań, pyszne i zdrowe dania, w których znalazła się: tortilla owocowa, sałatka warzywno-owocowa, mus czekoladowy, koktajl owocowy oraz placuszki owsiane. Radości, zapachów i smaków było wiele. Za zajęcia serdecznie dziękujemy.

Aneta Woźnica