Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

Wszystkie dzieci na niego czekają,

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentu się cieszy….

Jak co roku 6 grudnia w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Już od rana dało się wyczuć atmosferę oczekiwania na niecodziennego gościa w szkole… Wreszcie radosne i dźwięczne dzwoneczki objawiły jego przybycie. I choć niektórzy mieli wątpliwości, czy to na pewno prawdziwy Mikołaj przyniósł prezenty, to jednak każdy cieszył się z otrzymanego podarunku. Dziękujemy i zapraszamy ponownie Mikołaja za rok.

Wszystkie dzieci i te mniejsze i większe serdecznie dziękują pomocnikowi świętego Mikołaja- naszej szkolnej Radzie Rodziców za wspaniałe prezenty, które wywołały zachwyt i radość na twarzach dzieci.

Wiesława Papkalla