Chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Zawodach w "DWA OGNIE". Niestety dziewczęta przegrały pierwszy mecz, natomiast w drugim pokazały bardzo ładną walkę o punkty. I chociaż przegrały, to rozegrały bardzo dobre spotkanie, bardzo dobrym poziomie.  Chłopcy byli bezkonkurencyjni, wygrali obydwa mecze zdobywając pierwsze miejsce i wygrali cały turniej. Do zawodów trenowali pod okiem pani Violetty Oliwy. Przed nimi zawody powiatowe w Strzelcach Opolskich, już 2 marca. Gratulujemy!