Klasy czwarte,  18 października, ze swoimi paniami wychowawczyniami Barbarą Szymska i Elżbietą Nawrocką, a także panią Anetą Woźnicą pojechały na wycieczkę do Krasiejowa. Celem podróży było zwiedzenie gospodarstwa agroturystycznego „Stary Młyn” oraz działania plastyczne uczniów, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Po dotarciu na miejsce wszyscy uczestnicy zostali serdecznie powitani przez gospodarzy, którzy najpierw oprowadzili gości po całym gospodarstwie opowiadając o zwierzętach i pokazując ciekawe eksponaty (zabytkowe maszyny rolnicze), znajdujące się na terenie posiadłości. Następnie wszyscy udali się na pyszny poczęstunek, aby nabrać sił do wykonania prac plastycznych na temat jesiennego piękna natury. Powstały rysunki, które następnie oceniła komisja, przyznając I, II i III miejsce oraz trzy wyróżnienia. Nie zabrakło także kiełbasek z ogniska oraz gier sportowych a jesienna aura wyjątkowo nam dopisała!

Barbara Szymska