Uczniowie klasy I A z wychowawczynią Karoliną Gawlik zaprosili do szkoły swoich rodziców na wielką uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pt. „Moja wesoła rodzinka”, śpiewały piosenki oraz złożyły serdeczne życzenia. Na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po występie dzieci razem z rodzicami zatańczyły „Polkę”, której nauczyły się w ramach innowacji pedagogicznej.  Podczas uroczystości nie obyło się jednak bez konkursów. Córki z tatusiami miały za zadanie sprawnie i szybko przeliczyć bilony, natomiast synowie z mamusiami mieli oszacować długości kolorowych pasków. Na koniec uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie zrobione dyplomy dla Kochanej Mamy i Najlepszego Taty. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez wspaniałych rodziców.  Uroczystość przebiegła w serdecznej, miłej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i słodki poczęstunek.

Karolina Gawlik