Wspaniale bawili się uczniowie klas V-VII na zabawie karnawałowej. Nic dziwnego, gdyż do tańca i zabawy zagrzewał ich świetny DJ Wasyl. Oprócz najnowszych przebojów, uczniowie wzięli udział w wesołych konkursach. Damski unihokej dostarczył wiele emocji, wygrały- po dogrywce- dziewczęta z klasy VB. Jeszcze więcej emocji przyniosła druga zabawa- dziewczyny ubijały białka jajek na sztywną pianę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie groza sytuacji! Jajko mogło wylądować na głowie, gdyż sztywność piany została sprawdzona nad głowami chłopców. Na szczęście nic się nie wylało, a dziewczyny okazały się świetnymi kuchareczkami. A potem wszyscy ruszyli do tańca!