Uroczysty apel zakończył trudny i pracowity rok szkolny w naszej "Jedyneczce". Uroczystość  zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Ozimka JAN LABUS, Ksiądz Proboszcz MARIAN DEMARCZYK oraz Przewodnicząca Rady Rodziców ALEKSANDRA MIELNIK. Po ciepłych i życzliwych przemówieniach naszych gości, przyszedł czas na wręczenie stypendiów za wysokie wyniki. Burmistrz Labus i dyrektor Kłysińska nagrodzili uczniów nagrodami pieniężnymi.  Uczniowie klas szóstych złożyli ślubowanie ABSOLWENTÓW, które odczytała pani MAŁGORZATA WRONOWSKA - wychowawczyni klasy VIa. Uczeń OSKAR RADEK otrzymał z rąk dyrektor Kłysińskiej STATUETKĘ PRYMUSA PSP NR1. Nie można pominąć RODZICÓW uczniów! Listy Gratulacyjne otrzymali rodzice uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, a Podziękowania wręczono tym Państwu, którzy najbardziej wspierali wychowawców i szkołę przez te sześć lat.

W tym dniu pożegnaliśmy także pracowników naszej szkoły - pani JOANNA MARKIWIECZ-PUSTUŁA od września już nie będzie uczyć naszych dzieciaków muzyki, a pani MARIA BOCIAN odchodzi na emeryturę i już nie zobaczymy jej przyjaznego uśmiechu w szkolnej stołówce. Żegnajcie! Nie! Do zobaczenia! 

                                                                                 Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry