Wielu naszych uczniów i ich rodziców, ale także absolwentów naszej JEDYNKI ze swoimi pociechami wzięło udział w otwarciu gminnego LODOWISKA na sezon zimowy 2023/2024, które odbyło się piątek - 12 stycznia. Mimo zimnej, zimowej aury na lodowisku było ciepło, wesoło  i bardzo kolorowo. Organizatorzy - MOSIR- świetnie przygotowali tę imprezę: dla dzieci były wielkie kosze cukierków, które rozdawał Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek, ciepła herbatka, a dla rodziców gorąca kawa. Ale oczywiście wszycy czekali na rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze przebranie. Nagród  i wyróżnień organizatorzy przygotowali kilkadziesiąt, ponieważ stroje - przebrania dzieci były wspaniałe. Królowały księżniczki i ...czarownice.  Cieszymy się także, że nasi uczniowie tak świetnie jeżdżą na łyżwach. Przed nami ferie, może będzie też czas by pojeździć na łyżwach w przyjemnym i bezpiecznym miejscu - na gminnym lodowisku! Do zobaczenia!