Drugie półrocze rozpoczęliśmy w naszej szkole zabawą karnawałową, która odbyła się we wtorek 6 lutego 2024 roku. Dyskotekę, w której brały udział klasy I-III oraz IV-VII przygotował SU wraz z opiekunami. Rada Rodziców zadbała o poczęstunek i napoje. Wystrój sali przygotowali uczniowie a o oprawę muzyczną zadbał Pan Roman. Dodatkową atrakcją było studio fotograficzne dla naszych przebranych uczestników. Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, uczniowie mogli uwiecznić swoje przebrania. Było głośno i wesoło.

Aneta Woźnica    Arkadiusz Wałęga