Serdecznie zapraszamy na wspólne czytanie fragmentu NAD NIEMNEM Elizy Orzeszkowej. Oprócz Burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka, będzie także uczestniczyć w tym wydarzeniu dwuosobowa reprezentacja naszej JEDYNKI : Małgorzata Wronowska- dyrektor szkoły  i Grażyna Świercz- nauczyciel-bibliotekarz. W najbliższą sobotę, 9 września 2023r., o godzinie 10.00 w parku koło Domu Kultury w Ozimku możecie posłuchać, zobaczyć i przenieść się w podróż nad Niemno.

Wydarzenie organizowane jest w ramach 12 edycji Narodowego Czytania, ogólnopolskiej akcji pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej.