Chętni uczniowie klasy III A  wzięli udział w gminnym konkursie organizowanym przez Dom Kultury i Spółdzielnię Mieszkaniową „Przyszłość” Osiedla Ozimek.  Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach - indywidualnej na „Ozdobę Świąteczną lub Zawieszkę Zimową” oraz rodzinnej na  „ Szopkę Betlejemską lub Chatkę Zimową".  Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 16 grudnia w Domu Kultury.

Milo nam poinformować, że I miejsce w konkursieindywidualnym na „Ozdobę Świąteczną lub Zawieszkę Zimową” w kategorii klas I-III otrzymał Jan Sznicer, a II miejsce w konkursie na „ Szopkę Betlejemską lub Chatkę Zimową" zdobyła praca wykonana wspólnie przez rodzinę Państwa Rolka i Walerowicz. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział. Wszystkie prace obejrzeć można na wystawie w Domu Kultury. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wiesława Papkalla