Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

Malutka Hania Stonoga zdobyła tytuł Mistrz Pięknego Czytania w konkursie zorganizowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Ozimku, Oddział dla dzieci. Doroczny konkurs odbył się we czwartek 21 listopada w Domu Kultury. Wzięło w nim udział 21 uczestników z trzech szkół miejskich w Ozimku. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności, Jury miało trudne zadanie. Okazało się jednakże, że nasi uczniowie zdobyli większość nagród. Z ogromną dumą podajemy wyniki naszej utalentowanej ósemki:

1 miejsce - HANNA STONOGA - TYTUŁ MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

3 miejsce - ALEKSANDRA DURKALEC

oraz dwa z trzech wyróżnień: JULIA KRAWCZUK i OSKAR LISOWIEC!

GRATYLUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!