Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

W naszej szkole odbyła się kolejna akcja BOOKCROSSING. To znana i bardzo popularna akcja czytelnicza na całym świecie, gdzie ludzie zostawiają na przystankach autobusowych, dworcach, w parkch i wielu innych miejscach książki, które inni mogą sobie zabrać i  przeczytać. Nasi uczniowie przynieśli 93 książki do szkolnej biblioteki. Zostały one wyłożone na korytarzu szkoły, by dzieci mogły je oglądać, przebierać, by wybrać sobie te, które chcą zabrać do domu i przeczytać. Czy wybrane książeczki zostaną z nimi na zawsze, czy też wrócą do szkoły w kolejnej akcji Bookcrossing? Zobaczymy!