Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

Doroczny konkurs ICY TOWER zgromadził ponad pięćdziesięciu uczestników z klas od pierwszych do ósmych. Uczniowie grali na dużych przerwach w bibliotece. Decydowała suma trzech kolejek. W bibliotece było gwarno –przyszło wielu uczestników i jeszcze więcej kibiców, którzy trzymali kciuki za swoich kolegów i koleżanki. Tak, bo w tym zabawnym i miłym konkursie wzięło udział wiele dziewcząt - i dziewczyna ten konkurs wygrała. W tym roku konkurs ICY TOWER był imienia Miłoszka Marciniaka, a Rodzice chłopca ufundowali piękne nagrody, które otrzymali:

1 miejsce – Jessika Korzeniec

2 miejsce – Maciej Kolaska

3 miejsce – Szymon Świtała

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!