Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

Klasa VII A wyruszyła na początku roku szkolnego w podróż w świat książki z Nelą małą reporterką w ramach projektu czytelniczego. Po przeczytaniu różnych opowieści, uczniowie dzielili się wrażeniami, opowiadając o ciekawostkach z podróży Neli. W listopadzie grupa ekspertów z klasy przygotowała quiz w formie gry Milionerzy na temat najciekawszych informacji z wypraw Neli, które cała klasa musiała rozwiązać.

W grudniu uczniowie również napisali list do Neli w języku angielskim opowiadając o swoich wakacjach oraz reklamę zachęcającą do przeczytania książek o Neli.

Alesia Asmushkina