Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

W naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym "Wakacje mijają, wspomnienia zostają". Laureaci otrzymali nagrody z rąk Burmistrza Ozimku JANA LABUSA, Sekretarza Gminy Ozimek BARBARY DURKALEC oraz redaktora naczelnego WIADOMOŚCI OZIMSKICH WITOLDA ŻURAWICKIEGO. Uczniowie mogli zobaczyć po raz pierwszy zdjęcia właśnie na apelu, teraz można je podziwiać na korytarzu szkoły przed biblioteką. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły DANUTA KŁYSIŃSKA podziękowała patronom naszego konkursu.

Przypomnijmy:konkuras fotograficzny   „Wakacje mijają, wspomnienia zostają” organizowany jest już od lat przez redakcję WIADOMOŚCI OZIMSKICH, Publiczną Szkołę Podstawowa nr 1 w Ozimku oraz Urząd Gminy i Miasta w Ozimku pod patronatem Burmistrza Ozimka Jana Labusa.

Dziękujemy sponsorom za wspaniałe nagrody, gratulujemy uczestnikom i zapraszamy za rok do nowej edycji naszego konkursu!

Tekst i zdjęcia : Grażyna Świercz  i Elżbieta Nawrocka