Nasza szkoła zakwalifikowała sie do rządowego NPRC, otrzymując dotację na zakup książek wybranych przez uczniów!

Święto Pluszowego Misia jest już szkoloną tradycją. Uczniowie w tym dniu przynoszą do szkoły swoje ukochane misie, które towarzyszyły im także na lekcjach. Tym razem to miłe święto połączyliśmy z Akcją Charytatywną " ZBIERAMY DLA CHOREJ MAMY". Niezawodni rodzice uczniów klasy 4a i wychowawczyni upiekli ciasta i muffinki, które uczniowie i nauczyciele mogli zakupić. Odbyła się także klasowa mini aukcja bąbki choinkowej ze zdjęciem dzielnej mamy. Przed nami jeszcze świąteczny kiermasz. Ziarnko do ziarnka...