Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie piosenki. Międzyszkolna Rewia Piosenki w Dylakach stała się już imprezą cykliczną. Naszą JEDYNKĘ reprezentowali : Martyna Stonoga, Karolina Poproch, Victoria Kadela, Milena Wilk, Wiktoria Sykuła oraz Damian Brzuchowski, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie pięknie śpiewali piosenki i godnie reprezentowali naszą szkołę. Do konkursu przygotował ich nauczyciel muzyki Mariusz Cierpich. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Ozimka, a w imieniu pana Labusa nagrody laureatom wręczała Sekretarz Gminy Ozimek Barbara Durkalec. Wielkie wyrazy uznania należą się organizatorkom konkursu pani Ilonie Możdżeń i dyrektor Elżbiecie Plucie za perfekcyjne przygotowanie impezy oraz nauczycielom, a w szczególności Jolancie Kondrowskiej za śliczne dekoracje. Gratulujemy !